;
top of page

Dejte si oběd nebo večeři venku na naší zahrádce.

V Červeném Jelenovi máme dvě letní zahrádky, Celnice a Republika. Na obou zahrádkách najdete perfektní venkovní posezení, ideální pro polední oddech se skvělým obědem z Markovy kuchyně nebo pro krásnou a klidnou večeři venku. Obě zahrádky jsou s obsluhou.

 

Na zahrádku Celnice vás navedou létající červení jeleni skrze uličku Sv. Huberta, která navazuje na ulici V Celnici. Na zahrádku Republika se dostanete skrz restauraci, stačí projít skleněnými dveřmi po levé straně Banky. Perfektně vychlazené čepované pivo volá!.

Zahrádka Praha 1 CELNICE
Zahrádka Praha 1 REPUBLIKA

Aperitivo - živé venkovní posezení s přáteli po pracovním dni

V letních měsících pořádáme pravidelně každou třetí středu v měsíci za zahrádce Celnice Aperitivo, což je Italská tradice, kdy se schází lidé po pracovním dni na zahrádkách u drinku a něčeho malého k snědku, klábosí s přáteli a užívají si pohodovou hudbu.

 

Ať už žijete nebo pracujete v centru Prahy nebo máte Hybernskou ulici na cestě domů, přidejte se do naší Facebookové události, potvrďte, že přijdete a budeme se na vás těšit. Nezapomeňte pozvat i svoje kolegy (I pivaře vítáme)!

S Aperitivem v roce 2023 začínáme třetí květnovou středu. Těšit se můžete na DJs, perfektní drinky (např. Aperol Spritz, Campari spritz, Hendricks Gin Tonic, Malfy Gin Tonic, Špork Spirits Gin Tonic a další gin tonicy z naší nabídky a další drinky dle sezóny), klasické chuťovky jako naše degustační prkénka a předkrmy (aktuální menu najdete zde) a možná i něco speciálního.

Aperitivo
bottom of page