;
top of page

Zahrádky Červeného jelena
příjemné posezení v centru prahy

V Červeném Jelenovi máme dvě letní zahrádky, Jelen a Republika. Na zahrádkách najdete perfektní venkovní posezení, ideální pro polední oddech se skvělým obědem z Markovy kuchyně nebo pro krásnou a klidnou večeři venku. Obě zahrádky jsou s obsluhou. Zahrádka Republika je čistě nekuřácká, kdežto zahrádka Jelen je kuřákům otevřená.

Zahrádka Praha 1 CELNICE
Zahrádka Praha 1 REPUBLIKA

Kudy na zahrádky?

Na zahrádku Jelen vás navedou létající červení jeleni skrze uličku Sv. Huberta, která navazuje na ulici V Celnici. Na zahrádku Republika se dostanete skrz restauraci, stačí projít skleněnými dveřmi po levé straně Banky. Perfektně vychlazené čepované pivo volá!

Aperitivo - živé venkovní posezení s přáteli po pracovním dni

V letních měsících pořádáme pravidelně na zahrádce Jelen Aperitivo, což je Italská tradice, kdy se schází lidé po pracovním dni na zahrádkách u drinku a něčeho malého k snědku, klábosí s přáteli a užívají si pohodovou hudbu.

 

Ať už žijete nebo pracujete v centru Prahy nebo máte Hybernskou ulici na cestě domů, přidejte se do naší Facebookové události, potvrďte, že přijdete a budeme se na vás těšit. Nezapomeňte pozvat i svoje kolegy (I pivaře vítáme)!

Aperitivo budeme spouštět i v roce 2024. Těšit se můžete na DJs, perfektní drinky (např. Aperol Spritz, Campari spritz, Hendricks Gin Tonic, Malfy Gin Tonic, Špork Spirits Gin Tonic a další gin tonicy z naší nabídky a další drinky dle sezóny), klasické chuťovky jako naše degustační prkénka a předkrmy (aktuální menu najdete zde) a možná i něco speciálního.

Aperitivo
bottom of page