;
top of page
C.Jelen_web_pattern.png

Restaurace ČERVENÝ JELEN
skrytý poklad v centru Prahy

Červený Jelen je na prvním místě skvělá atmosféra, speciality z grilu od Marka Fichtnera, plzeňské pivo, které čepují jedině mistři výčepní a výborné zákusky od naší cukrářky Kláry Řezníčkové.

Zážitek z jídla v centru Prahy

Přijďte se najíst pod skleněnou střechu paláce Špork, kde dříve bývala anglo-rakouská banka. Prohlédněte si nejvyšší tankovou věž na světě, která má objem skoro 6500 litrů piva.

A hlavně si pochutnejte na skvělé kuchyni Marka Fichtnera. Dejte si wagyu steak nebo český steak dělaný na americkém Infierno grillu, oblíbené hovězí žebro nebo jelení svíčkovou s knedlíkem.

Nebo si objednejte degustační prkénko a rovnou toho ochutnejte víc. A co jiného se lépe hodí k masu, než perfektně ošetřené plzeňské pivo.

Najdete nás na adrese Hybernská 4,

kousek od Náměstí Republiky, Hlavního a Masarykova nádraží a Prašné Brány.

Ideální večeře venku

V Červeném Jelenovi máme dvě letní zahrádky, Celnice a Republika. Na obou zahrádkách najdete perfektní venkovní posezení, ideální pro polední oddech se skvělým obědem z Markovy kuchyně nebo pro krásnou a klidnou večeři venku. Obě zahrádky jsou s obsluhou.

 

Na zahrádku Celnice vás navedou létající červení jeleni skrze uličku Sv. Huberta, která navazuje na ulici V Celnici. Na zahrádku Republika se dostanete skrz restauraci, stačí projít skleněnými dveřmi po levé straně přízemního patra. Kde posedíte, je jen na vás.

C.Jelen_web_pattern.png
Špork prkénko s lahůdkami

Nejlépe chutná v dobré společnosti.

 

Degustujte, debužírujte, hodujte. Ať už cestujete v páru nebo ve skupině přátel, zveme vás k nám. Rezervovat si místo předem je dobrý nápad.

Máme 3P: Perfektní. Plzeňské. Pivo.

Vzdáváme hold české pivní kultuře. Mistři výčepní se s láskou starají o plzeňské pivo, proudící do 4 výčepů z největší tankové věže na světě.

Pivo Plzeň Praha
Steak restaurace Praha

Grill - hořící srdce naší kuchyně.

A4 Wagyu. Ribeye. Tomahawk. Na křivoklátském dřevě. S foie gras máslem a sezónní zeleninou. Zapitý dokonalou plzní. A jsme doma.

Moderní česká kuchyně v budově s historií.

Sídlo hraběte Šporka, banka a nakonec domov moderní české gastronomie. Hybernská 5, za rohem od Nám. Republiky a pár kroků od Hlavního nádraží.

Restaurace Praha
Zahrádka Praha 1

Naše zahrádky jsou oázou klidu v centru Prahy.

Nádherné venkovní posezení. Kde si dáte pivo, víno, vychlazený Aperol. A k tomu cokoliv z našeho a la carte menu. Perfektní večeře venku je na světě!

bottom of page