;
top of page

Portfolio whisky

As We Get It Islay

Každá várka As We Get It má různé procento alkoholu. Stáčená do lahví přímo ze sudu. Single malt whiskey, kouřová, rašelinová vůně a chuť citrusů.

Benromach 10y 43%

Benromach whiskey vzniká v palírně, kde používají jen čtyři ingredience: ječmen, vodu, kvasnice a lidský dotek. Zakládají si na jednoduchosti, zručnosti a expertíze.

Glengoyne 10y 40%

Desetiletá Glengoyne zraje v ručně vybraných sudech po sherry a prochází nejpomalejším destilačním procesem ve Skotsku. Chuť je čistá s tóny zelených jablek.

Kilkerran 12y/o

Jednosladová whiskey, která stárne v sudech po bourbonu a Sherry. Lehce rašelinová s tóny citrusů. Zrodila se po znovuotevření Glengylské palírny v roce 2004.

Old Pulteney 12y 40%

Old Pulteney je tradiční a klasická jednosladová whiskey, která vzniká ve skotském přímořském městečku Wick. Zraje v sudech po bourbonu a chutná po citrusech a medu.

Old Pulteney 2006 single cask 50,2 %

Old Pulteney Single cask zrála v americkém dubovém ex-bourbon sudu. Limitovaná edice - 282 lahví. Destilováno v roce 2006 a stočeno v roce 2019.

Smokehead

Whiskey pro rebely, bez kompromisů, která si zakládá na tom, že je netradiční. Velmi kouřová, s tóny mořské soli a koření, ovocná s tóny sherry.

Tamdhu 12y 43%

Dvanáctiletá Tamdhu má jantarovou barvu a intenzivní a bohatou chuť s hlubokým a dlouhým závěrem. Vůně vanilková a chuť medová s nádechem rozinek.

bottom of page