;
 

Portfolio whisky

As We Get It Islay

Každá várka As We Get It má různé procento alkoholu. Stáčená do lahví přímo ze sudu. Single malt whiskey, kouřová, rašelinová vůně a chuť citrusů.

Benromach 10y 43%

Benromach whiskey vzniká v palírně, kde používají jen čtyři ingredience: ječmen, vodu, kvasnice a lidský dotek. Zakládají si na jednoduchosti, zručnosti a expertíze.

Glengoyne 10y 40%

Desetiletá Glengoyne zraje v ručně vybraných sudech po sherry a prochází nejpomalejším destilačním procesem ve Skotsku. Chuť je čistá s tóny zelených jablek.

Kilkerran 12y/o

Jednosladová whiskey, která stárne v sudech po bourbonu a Sherry. Lehce rašelinová s tóny citrusů. Zrodila se po znovuotevření Glengylské palírny v roce 2004.

Old Pulteney 12y 40%

Old Pulteney je tradiční a klasická jednosladová whiskey, která vzniká ve skotském přímořském městečku Wick. Zraje v sudech po bourbonu a chutná po citrusech a medu.

Old Pulteney 2006 single cask 50,2 %

Old Pulteney Single cask zrála v americkém dubovém ex-bourbon sudu. Limitovaná edice - 282 lahví. Destilováno v roce 2006 a stočeno v roce 2019.

Smokehead

Whiskey pro rebely, bez kompromisů, která si zakládá na tom, že je netradiční. Velmi kouřová, s tóny mořské soli a koření, ovocná s tóny sherry.

Tamdhu 12y 43%

Dvanáctiletá Tamdhu má jantarovou barvu a intenzivní a bohatou chuť s hlubokým a dlouhým závěrem. Vůně vanilková a chuť medová s nádechem rozinek.