;
top of page

Dezerty a odpolední káva

V zimním období k nám přijďte na horké drinky s pálenkami Špork, naši kávu Deer Beans nebo italskou Café Reserva a jako dezert si dejte sezónní dobroty, které budou brzy pryč - moderní medovník a nebo kokosovou kouli. 

Přijďte si k nám užít prvorepublikovou atmosféru s výběrovou kávou a dezerty z dílny naší cukrářky Klárky. Každý kvalitní oběd se má přece zakončit sladkou tečkou a skvělou kávou!

 

U nás si dáváme záležet na kvalitě a výběru. Proto máme dvě směsi kávy - tradiční italskou (Café Reserva) a moderní kyselejší (Deer Beans). Naše mlýnky a kávovary jsou nastaveny v dokonalé souhře, abyste si u nás vychutnali perfektně připravenou kávu.

Uprostřed naší restaurace se leskne vitrína, kterou každý den plníme neobyčejnými dezerty. Místo u nás má tradiční větrník, ale i moderní pojetí tradičních zákusků jako medovník nebo cheesecake. 

Káva deer beans

DSC00275_edited.jpg

Kávu Deer Beans jsme vytvořili v rámci gastronomické aliance Crafted for friends ve spolupráci s pražírnou Dos Mundos.

Čokoládové a oříškové tělo v šálku tvoří naturální káva z Brazílie Rancho Grande, kterou doplňuje medově sladké Peru Las Naranjas s tóny tropického ovoce. Šťavnatost a květinové aroma poté dodává promytě zpracovaná Etiopie Gamoji.

 

Kombinace těchto káv rozhodně zaujme milovníka vyváženého espressa i sladkého cappuccina.

 

Kyselejší profil kávy Deer Beans úplně perfektně doplní sladké dobroty od cukrářky Klárky, které jsou vystavené ve skleněné vitríně uprostřed restaurace.

bottom of page